MARKALAR

Cosmetika Diamond

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Saf akrilik reçine bazlı, yüzeye ışık vurduğunda simli tarzda, su bazlı, kokusuz, pırlanta ışıltılı dekoratif boyadır. Çevre dostu, yarı örtücü, esnek yapıda, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak metalik görüntü oluşturulmasını sağlayan iç cephe ve dış cephe boyasıdır. Ürün ayrıca tekstürlü ve düz, su bazlı sistemlerde son kat olarak da kullanılabilir. Ürün özellikle iç cephede spot ışıkları yardımıyla özel efektler yaratılmasında tercih edilir. Cosmetika Diamond uygulanmış yüzeyler üzerine yansıyan ışığın açısı, tipi ve yoğunluğuna bağlı olarak değişik simli görünümler yakalanabilir.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Uygulama yapılacak olan yüzey kuru, temiz, düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ile hava sıcaklığı +5-30°C arasında olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar Pamuk Macun ile macunlanmalı, büyük çatlaklarda ise Duvar Macunu kullanılmalıdır. Macun uygulanmasından sonra mutlaka Elegans Extra Astar veya Dolgulu Astar uygulanmalıdır. Astar uygulanmasından 18-24 saat sonra Cosmetika Diamond uygulaması yapılır. Ürünün fırça veya rulo ile uygulamalarında bitişte farklılıklar doğacağından rulonun duvar kenarlarına yakın geçilmesi çok önemlidir.


İnceltme / Karışım Oranı

Kullanıma hazır olup herhangi bir inceltme gerektirmez.


Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan

Yüzey emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 L boya ile 8-10 m² alan boyanabilir.


Kuruma Süresi

Dokunma kuruması 20 dakikada, toz tutmama kuruması 40 dakikada, sert kuruması 4 saatte tamamlanır. (5°C altında uygulama yapmayınız.)


Önerilen Uygulama Aparatları

Fırça, rulo ve Cosmetika Diamond için önerilmiş uygulama aparatları ile uygulanır.


Ambalaj

0,75 L - 2,5 L

Ürün Adı : Cosmetika Diamond