MARKALAR

Ambians Extra

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Su bazlı, akrilik emülsiyon reçine esaslı, silikon katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

Pre-kompozit polimer teknolojisi ile üretilen, düşük karbondioksit salınımlı, leke tutma direnci yüksek, uzun ömürlü, çevre dostu, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıya sahip, düşük VOC içerikli ipek mat iç cephe boyasıdır. Ayrıca EVOQUETM teknolojisinin verdiği, mükemmel silinme özelliği, extra dolgun yüzey, ipeksi bir doku ve kolay uygulanabilme, Ambians Extra’yı benzersiz kılmaktadır.

Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini arttırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini arttırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Ambians Extra uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar Duvar Macun ile macunlanmalı ve A-Star* uygulanmış yüzeylere 18-24 saat bekledikten sonra iki kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir. Çok tarama yapmadan yüzeylere düzgünce yedirilmelidir. Rulo ile tatbikatında, en iyi neticeyi almak için, rulonun çok bastırılmadan kullanılması gerekir. * Dolgusuz astarlar yerine A-Star kullanıldığında, son kat boya sarfiyatı %15- 20 azalmaktadır.


İnceltme / Karışım Oranı

Su ile %15-20 oranında inceltilebilir.


Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan

Tek katta 16-19 m²/L.


Kuruma Süresi

20°C'de dokunma kuruması 15 dakika, toz tutmama kuruması 30 dakika, sert kuruması 4 saatte tamamlanır. 5°C altında uygulama yapmayınız.


Önerilen Uygulama Aparatları

Saten rulo ve fıça ile uygulanır.


Ambalaj

2,5 L - 7,5 L - 15 L

Ürün Adı : Ambians Extra