MARKALAR

BİANCA / İnşaat ve Sanayi Boyaları / Artistico – Creativo (Yanar Döner)

Artistico – Creativo (Yanar Döner)

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silinebilen, ışığa, bakış açısına ve zemin rengine göre renk ve parlaklığı değişebilen dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

  •  

UYGULANACAK YÜZEYLER
Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, kara sıva, betopan, cam tekstili ve duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere uygulanabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Yoğunluk: 1,05 ± 0,02 g/ml

UYGULAMA
Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yüzey mutlaka Bianca İç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır. Macunlu yüzey zımparalandıktan sonra, üzerine Bianca Vals Saten Astar uygulaması yapılarak yüzey hazırlama işlemi tamamlanmalıdır. Astar uygulamasından sonra duvar boyası 2 kat halinde yüzeye uygulanmalıdır. En belirgin yanar döner efekt zemindeki boya renginin siyah olması durumunda elde edilir. Boya kuruduktan sonra Bianca Artistico-Creativo rulo veya fırça ile yüzeye uygulanır ve henüz yaşken dekoratif amaçlı uygulama aletleri kullanılarak istenilen desen oluşturulur. +10°C ile +30°C’ ler arasında uygulama yapılmalıdır.
Zemin hazırlığı için zayıf ve tozuma karakterinden dolayı kesinlikle SATEN alçı kullanılmamalıdır.Yeni sıvanmış yüzeylerde, yüzeyin boya uygulamasına geçmek için en az 28 gün beklemiş olduğundan emin olunmalıdır.

RENK
Kartela

Ürün Adı : Artistico – Creativo (Yanar Döner)