MARKALAR

POLİSAN / Yardımcı Ürün / Sprey Boya / Sprey W&W Ahşap Renklendirici

Sprey W&W Ahşap Renklendirici

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Akrilik reçine esaslı, hızlı kurumalı, solvent bazlı, koruyucu ve dekoratif sprey boya. Mobilya, masa, sandalye, merdiven, pencere kenarı, banklar vb. gibi ahşap yüzeylerde kullanılabilen, solmaya dirençli, hızlı kuruyan, koruyucu film tabakası oluşturan, modifiye akrlik reçine esaslı, solvent bazlı dekoratif sprey boyadır. 400ml olup, yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişken, tek katta yaklaşık 2,5-3 m² boyama imkanı sunar.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Yüzey Hazırlama: Uygulama öncesinde yüzey, kir, pas, yağ, toz ve nemden arındırılmalı ve gerekiyorsa uygun şekilde astarlanmış olması gerekmektedir. Uygulama Şekli: Uygulama öncesinde sprey kutusu en az 1 dakika süreyle çok iyi çalkalandıktan sonra 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta uygulanır. Uygulama bittiğinde, kutuda boya kalmışsa, boyanın ileride tekrar kullanılabilmesi için kutunun baş aşağı çevrilmesi ve püskürtme düğmesine birkaç kez basılması gereklidir.


İnceltme / Karışım Oranı

Kullanıma hazırdır.


Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan

Kaplama gücü, yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişkendir. Ortalama tek katta yaklaşık 2,5-3 m²/400 ml'dir.


Kuruma Süresi

20°C'de dokunma kurumasını 5-20 dakikada, tam kurumasını 8-12 saatte tamamlar.


Ambalaj

400 ml metal sprey kutularında

Ürün Adı : Sprey W&W Ahşap Renklendirici