MARKALAR

Prof W-SF

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Özel Dolgulu Su Yalıtımı

Akrilik dispersiyon esaslı, güçlü aderans yapısına sahip, tek komponentli UV direnci yüksek, orta yaya trafiğine açık, yüksek elastikiyete sahip su yalıtım malzemesidir. Kullanıma hazır ve uygulaması kolaydır. Atmosferik şartlara mukavemeti yüksektir.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Uygulamadan önce; uygulama yüzeyindeki kir, pas, kalıp yağı vb. yapışmayı engelleyici yabancı maddeler uzaklaştırılmalı, sıva ve beton kalıntıları ve atıklar uygulama yüzeyinden temizlenmelidir. Çatlaklar, zayıf yüzeyler gibi kendini taşıyamayacak sağlamlıkta olan alt yüzeyler tamir edilmelidir. Temizleme işlemi duruma göre basınçlı su, tel fırça veya kumlama yöntemleri ile yapılmalıdır. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Varsa aktif kaçaklar ve su sızıntıları uygulama öncesi çözüme kavuşturulmalıdır. Emici yüzeylerin aderansını arttırmak için yüzey PROF U-AP ile astarlanmalıdır. PROF W-SF kullanıma hazırdır, inceltme gerektirmez, kendi kovasının içerisinde hızlı devir karıştırıcı ile 5 dakika karıştırılmalıdır. Karışım hazır hale getirildikten sonra yüzeye PROF W - SF fırça, rulo veya uygun bir püskürtücü ile birbirine dik 2 kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir. +5°C ile 35°C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.


Kullanım Alanları

Orta yaya trafiği olan alanlarda, teras çatı üzerinde, ıslak hacim yüzeylerde, beton ve sap üzerinde, yürüme yolları üzerinde, eskiden yapılmıs sürme esaslı bitümlü sorunlu yalıtımların üzerinde.


Sarfiyat

1 kg/m² (2 kat uygulama ve 1mm kalınlık için).


Kuruma Süresi

4 saat


Önerilen Uygulama Miktarı

Fırça, rulo.


Ambalaj

5-18 kg PP kova

Ürün Adı : Prof W-SF