Hakkımızda

           Sektöre 1990 Yılında Çıraklıkla adım attı. 2004 yılında Atılım yaparak kendi Karaköy de Kendi iş yerinde Çalışamalarına devam etmeye başladı. Bugün 5 kişilik Uzman Kadrosu ve 2 Dağıtım aracıyla Müşterilerine En iyi Ve hızlı Şekilde Hizmet Vermenin Haklı Gururunu yaşamaktadır. İstanbul Başta olmak Üzre Ülkemizdeki birçok kentteki müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermeye yönelik çalışmaları gün geçtikçe ivme kazanmaktadır.           Boyap Boya Birçok Farklı Markanın Toptan ve perakende satışını ve dağıtımını yapmaktadır. Müsteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan boyap boya faaliyetlerine Kadrosnu ve Ürün Çeşitliliğini Sürekli Güçlendirerek Devam Etmektedir.

Kalite

Boyap Boya, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır. Sürekli gelişme ve iyileştirme şirket kültürümüz olup; Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir. Çevreyi korumak için teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, çevre dostu ürünlerimizle her zaman çevreye saygılı, çevreyi koruyucu ve çevre güzelliğini sağlayıcı olmayı sürdüreceğiz.

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanısıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Çevre

Boyap’da yenilikçi, Avrupa Standartlarında üstün kalitede üretimin yanı sıra çevreyi korumayı da işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz.